Slider

Strona główna


Stok Narciarski Nieczynny!! Kursy dla początkujących na terenie Bistro Narciarnia bez wykorzystania terenu Stoku „Zniesienie”

Uwaga!! Stok Narciarski „Zniesienie” POSIR nieczynny do czasu zniesienia obostrzeń Covid 19

Aktualnie, w bezpośredniej bliskości Stoku, na terenie Bistro Narciarnia uruchamiamy Licencjonowane Kursy Narciarskie SITN PZN dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie korzystamy ze Stoku POSIR, kurs adresowany jest dla początkujących adeptów narciarstwa. Ze względów formalnych, nie ma możliwości udostępnienia naszego terenu do ogólnego dostępu. Zapraszamy tylko zarejestrowanych uczestników kursu.

Kurs tygodniowy pon-pt 16.00-20.00 i kurs weekendowy  sob-niedziela + sob-niedziela  9.00-11.30 -Dzieci i młodzież.  REZERWACJA  INFO

Kurs nieregularny, 2 godzinny, dzieci i dorośli  pon-niedziela 9.00-20.00 –REZERWACJA

Dla klientów Bistro Narciarnia -do zakupionej „kawy zimowej” bezpłatnie 20 min snowtubing i kask w cenie kawy. Uwaga! Ze względów wymogów epidemiologicznych może korzystać z jazdy max 8 dzieci.

Bardzo prosimy by odwiedzali nas jedynie uczestnicy kursów i klienci Bistro Narciarnia (na wynos) Ze względów epidemiologicznych nie mamy możliwości gościć nikogo innego. 

Program KURSU

PROGRAM/REGULAMIN EDUKACYJNYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH – 

„LICENCJONOWANY KURS NARCIARSKI „SITNUŚ” Stowarzyszenia Instruktorów Trenerów Narciarstwa – Polskiego Związku Narciarskiego

Temat – nazwa programu: „Biała i Zielona Gwiazdka „Sitnuś” -Edukacyjne zajęcia sportowe – nauka jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych na poziomie początkującym. 

Uwaga!! Zapisy na kursy tylko elektroniczne przez stronę narciarniaprzemysl.pl lub posir.pl

Podstawa organizacyjna kursu:

Organizator prowadzi edukacyjne zajęcia sportowe w ramach prowadzonej działalności gospodarczej w oparciu o kod PKD 85.51.Z – „pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych” z wykorzystaniem profesjonalnych instruktorów zatrudnionych bezpośrednio lub za pośrednictwem podmiotów współpracujących.

Miejsce realizacji programu:

Przemyśl, ul Pasteura 1a – w pobliżu stoku narciarskiego „Zniesienie” na terenach ośnieżonych umożliwiających jazdę na nartach.

 Uwaga!! Stok Narciarski „Zniesienie” wraz z koleją linową jest nieczynny do czasu zniesienia obostrzeń pandemicznych

Data rozpoczęcia programu:

22 styczeń 2021r.

Data zakończenia programu:

30 marca 2021r. 

Adresaci programu – Uczestnicy: Dzieci, młodzież i osoby dorosłe (zwani dalej Uczestnikami) zgłoszone elektronicznie, po złożeniu oświadczenia Covid-19 stanowiącego załącznik do niniejszego Programu i wnoszące opłatę za uczestnictwo w Programie wg cennika ustalonego przez Organizatora i udostępnionego Uczestnikom w miejscu realizacji Programu oraz na stronie internetowej. 

Główne założenia i cele programu:

Program edukacyjnych zajęć sportowych – „LICENCJONOWANY KURS NARCIARSKI „SITNUŚ” Stowarzyszenia Instruktorów Trenerów Narciarstwa – Polskiego Związku Narciarskiego ma na celu: 

-Umożliwienie uczestnikom programu wzięcia udziału w edukacyjnych zajęciach sportowych

− podniesienie ich umiejętności sportowych w jeździe na nartach 

− kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku

− zapobieganie otyłości

− rozwijanie i utrwalanie zainteresowań sportowych dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez systematyczne uczestnictwo w zajęciach sportowych i rekreacyjnych

− poprawa stabilizacji centralnej i obwodowej organizmu, znacznie osłabionej w wyniku nauki i pracy zdalnej 

Sposób realizacji programu:

Uwaga!! Teren realizacji kursu nie jest dostępny dla narciarzy indywidualnych do czasu zniesienie obostrzeń pandemicznych!!!

− Każdy z Uczestników po wykupieniu kursu, podpisania umowy i złożeniu

Oświadczenia przystępuję do zajęć prowadzonych przez instruktora.

  • Zajęcia odbywają się w blokach dwugodzinnych
  • Zajęcia odbywają się w grupach 1-5 osób

− Zajęcia prowadzone są przez instruktora zgodnie z programem nauczania „LICENCJONOWANY KURS NARCIARSKI „SITNUŚ” Stowarzyszenia Instruktorów Trenerów Narciarstwa – Polskiego Związku Narciarskiego

− W trakcie zajęć instruktor oprócz demonstrowania ćwiczeń szkoleniowych pozostaje do dyspozycji Uczestników, którzy mogą przez cały okres trwania zajęć poprosić o indywidualną konsultację i ocenę czynionych postępów sportowych w jeździe na nartach 

− Kurs zakończony jest egzaminem

Harmonogram zajęć:

Kurs tygodniowy- poniedziałek-piątek od godziny 16.00-20.00

Kurs weekendowy-sobota / niedziela + sobota/niedziela 9.00-11.30

Kursy dwugodzinne nieregularne 1-5 osób – pon-niedziela  9.00-20.00

Zasady bezpieczeństwa programu:

Na terenie szkolenia mogą przebywać tylko kursanci z zachowaniem obowiazujących przepisów COVID -19

Wypożyczalnia jest nieczynna, dedykowane do nauki narty udostępniane są tylko uczestnikom kursu.

W związku z koniecznością zachowania wymogów sanitarnych celem maksymalnego zminimalizowania możliwości zachorowania Uczestników, w tym na COVID -19, Organizator zapewni warunki do bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach zgodne z wytycznymi aktualnie obowiązującymi na terenie Polski. 

Nazywam się Daniel Puchalski, jestem Instruktorem Zawodowym PZN -ISIA oraz ratownikiem TOPR, serdecznie zapraszam do Narciarni!! Zarówno zimą jak i latem!!. Oferujemy tu wszystko to, co jest konieczne by poczuć maksymalną frajdę z białego szaleństwa praktycznie kilka minut od centrum miasta. W zimie z nart i snowboardu, w lecie z nart  na trawie –GRASSKI . Kluczowym  wyróżnikiem naszej szkoły i osiągniętego przez nas  profesjonalizmu jest corocznie odnawiana otrzymana  licencja Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarskiego. Nasza szkoła narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego posiada status  centrum testowego firmy ELAN.

Nowość!! W nadchodzącym sezonie zimowym, dla dzieci i młodzieży otwieramy „Zimowy Plac Zabaw” ze zjeżdżalnią SNOWTUBING. To jedyna szansa na doświadczenie i zabawę jazdy na sankach jaką doskonale zna pokolenie pamiętające zamarzający w zimie San 🙂

 

Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Polsce oferującym również w lecie kompleksowe szkolenie narciarskie. Znajdziecie nas na stoku narciarskim w Przemyślu, w wyjątkowym mieście, gdzie pośród tysiąca zabytków, w bezpośredniej bliskości Rynku, funkcjonuje doskonale naśnieżany stok narciarski z koleją linową.  Naszą przemyską działalność rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu, od pierwszego dnia otwarcia stoku. Wcześniejsze nasze doświadczenie, zdobywaliśmy szkoląc narciarzy na stokach Sudetów i Tatr. 

Szkoła ma siedzibę na terenie „Oślej Łączki” przy górnej stacji wyciągu, na ulicy Pasteura. Jesteśmy jedyną na Podkarpaciu  Szkołą Narciarską z licencją SITN-PZN A+D realizującą autorski program szkolenia  Polskiego Związku Narciarskiego „Sitnuś”  Mamy doskonały sprzęt narciarski i snowboardowy, oraz oryginalne GRASSKI do jazdy po trawie. Sprzęt jest specjalnie dedykowany dla potrzeb  narciarzy początkujących, jak i zaawansowanych znajdziecie go w naszej wypożyczalni. Partnerem technicznym naszej Szkoły Narciarskiej jest firma ELAN.

Elektroniczna  Rezerwacja Lekcji

Na lekcje z naszymi instruktorami możecie się umówić telefonicznie pod numerem 508045666, ale polecamy bardzo wygodny system rezerwacji on-line, gdzie bez trudu znajdziecie swojego ulubionego instruktora 🙂

Elektroniczna REZERWACJA  kursy narciarskie po otwarciu stoków narciarskich 2021

Zapraszamy!!  kursy narciarskie po otwarciu stoków narciarskich 2021/dla dzieci i młodzieży.   Tygodniowe i WEEKENDOWE!!  W nadchodzącym sezonie narciarskim,  kontynuujemy, cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem licencjonowany program szkolenia SITN-PZN.  W okresie wakacji, analogiczne do zimowego  organizujemy szkolenie narciarskie z wykorzystaniem GRSSKI nart na trawie, „Narciarskie Wakacje 2021” serdecznie zapraszamy!!

 W naszej ofercie, bardzo popularne są   zimowe narciarskie wycieczki szkolne oraz letnie wycieczki szkolne .  Kilkuletnie doświadczenie w tej formie organizacji zajęć sportowo-rekreacyjnych, pozwala nam bardzo sprawnie i efektywnie szkoleniowo, dać frajdę dzieciom z narciarstwa zarówno w lecie jak i w zimie. 

W przerwie pomiędzy nartami zapraszamy do przytulnego „Bistro Narciarnia” Gorące napoje i smaczne posiłki dadzą nam energię do dalszej jazdy.

Zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą letnią i ofertą zimową. Zapraszam!                                                                                                                                 Daniel Puchalski.

 

ELAN
  ELAN -PARTNER TECHNICZNY SZKOŁY NARCIARSKIEJ
Czytaj "ELAN"