Licencjonowana szkoła narciarska i snowboardowa

PZN - PNG

Zapraszamy!

Zapraszamy do naszej wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Wypożyczalnia znajduje się bezpośrednio na terenie Oślej Łączki w naszej Szkole Narciarskiej.

Polecamy sprzęt od Elan!

Z uwagi na ich specjalną konstrukcję, uczniom szkoły narciarskiej polecamy sprzęt narciarski i snowboardowy firmy ELAN, znacznie ułatwiający i przyspieszający naukę jazdy na nartach i snowboardzie. Szczegóły w zakładce Dlaczego Elan 🙂 Sprzęt wypożyczamy do końca dnia, nie naliczamy opłat za kolejne godziny jazdy, zależy nam byście Państwo nie stresowali się czasem na nartach, tylko wypoczywali. Dzięki statusowi Centrum Testowe Elan, ceny wypożyczenia sprzętu kształtują się jedynie na poziomie amortyzacji sprzętu.

Rozmiar buta, waga i wzrost

Do sprawnej obsługi klientów, potrzebujemy rozmiar buta, wagę narciarza i jego wzrost. Podczas kolejnych wizyt, warto zapamiętać numer buta i numer narty, znacznie usprawni nam to szybką obsługę. Posiadamy pełną rozmiarówkę sprzętu, od najmłodszych dzieci do wysokich koszykarzy 🙂 Osoby wypożyczające sprzęt do lekcji z instruktorem, prosimy o przybycie około 30 minut przed lekcją, takie osoby obsługujemy poza kolejnością.

Cennik wypożyczalni nart i snowboardów

Komplet sprzętu narciarskiego

Komplet sprzętu snowboardowego

Cały dzień Po godzinie 18.00 Dla kursantów Narciarni - cały dzień
30 zł
20 zł
20 zł

Licencjonowana szkoła narciarska i snowboardowa

Ludwika Pasteura 2a

37-700 Przemyśl

Znajdź na nas na:

Copywright 2021 © | Hubert Pankiewicz

Współpraca:

Call Now ButtonZadzwoń teraz!