Licencjonowana szkoła narciarska i snowboardowa

PZN - PNG

Narty na trawie - GrasSki

Czym są GrasSki?

GRASSKI to specjalne rolki do jazdy po trawie z wykorzystaniem techniki skrętu ciętego,  narciarstwa alpejskiego. Wykorzystujemy klasyczne buty narciarskie, kije, kaski i przygotowane, równe stoki narciarskie wraz z wyciągami.

Jazda na trawie jest  idealna jako uzupełnienie klasycznego, zimowego narciarstwa alpejskiego. Podstawy są bardzo podobne, szczególnie dla dzieci, tj. równoległe prowadzenie nóg i nart,  a letni trening jest doskonałym narzędziem do doskonalania jazdy na krawędziach dla każdego narciarza alpejskiego.

Nauka jazdy na GRASSKI przyspieszy początkującym zdobywanie nowych umiejętności narciarstwa zimowego a dla zaawansowanych jest najlepszym z możliwych treningów przed zimą. W tym sezonie letnim będziemy szkolić na terenie Narciarni z wykorzystaniem małego wyciągu. Ci, którzy się zdecydują z przygotowywać z nami do sezonu zimowego, przekonają się ile ćwiczeń można zrealizować i jak intensywny trening zrobić na naszej małej górce.

Technika jazdy na GRASSKI bezpośrednio nawiązuje do sportowej technniki narciarstwa alpejskiego. Aktualnie, za rozwój części sportowej GRASSKI na świecie odpowiada FIS, międzynarodowa federacja narciarska, organizując zawody do poziomu Pucharu Świata włącznie!

A tak się jeździ w Narciarni!

Cennik - GrasSki

Informacje o cenach

Licencjonowana szkoła narciarska i snowboardowa

Ludwika Pasteura 2a

37-700 Przemyśl

Znajdź na nas na:

Copywright 2021 © | Hubert Pankiewicz

Współpraca:

Call Now ButtonZadzwoń teraz!