Oferta Szkoły Narciarskiej i Snowboardowej

                         Nazywam się Daniel Puchalski, jestem Instruktorem Zawodowym PZN -ISIA, właścicielem „Narciarni” Narty towarzyszą mi przez całe życie, dlatego tak bardzo zależy mi by Wam również zapadły głęboko w sercu, chcemy Wam w tym pomóc. 

Licencja Stowarzyszenia Instruktorów Trenerów Narciarstwa  Polskiego Związku Narciarskiego   nadana naszej „Narciarni” w sezonie 2019/2020 plasuje naszą Szkołę Narciarską w gronie dwóch szkół na Podkarpaciu, upoważnionych do realizacji programu nauczania PZN oraz jedyni realizujący licencjonowany program szkolenia dzieci i młodzieży „Sitnuś”  Jest to dla nas duże wyróżnienie, ale i wyzwanie. Program szkolenia SITN PZN jest spójny z programem sygnowanym przez Światowy Kongres Narciarski INTERSKI. 

Naszej szkole narciarskiej partneruje marka ELAN. Wszystkie lekcje z naszymi instruktorami, dla klientów naszej wypożyczalni, odbywają się na nowym sprzęcie, specjalnie zaprojektowanym do szybszej nauki jazdy.

Mamy rozbudowaną ofertę szkoleniową, tak, aby każdy z Was znalazł coś odpowiedniego do swoich oczekiwań:

Pierwsze lekcje odbywają się na terenie „Oślej Łączki” (opłata za wstęp w cenie lekcji) kolejne lekcje, doskonalące, odbywają się na głównym stoku narciarskim.

Dzieci i młodzież w wieku około 4-14 lat realizują w naszej szkole „Sitnusiowy Program Szkolenia SITN PZN” spójny z kolejnymi etapami szkolenia instruktorskiego SITN PZN, stopniem Demonstratora Szkolnego SITN PZN i kolejno, kursem Pomocnika Instruktora SITN PZN.

Dla Waszej wygody, polecamy korzystanie z internetowej Rezerwacji Lekcji On-Line.

Rezerwuj online 

Dla tradycjonalistów, pozostaje rezerwacja po numerem telefonu 508 045 666 🙂 Na kontakt z Wami, czekamy pod adresem narciarnia@wp.pl. 

Dane Szkoły Narciarskiej

„Narciarnia”

Usługi Sportowo Rekreacyjne Daniel Puchalski

Ul.Malawskiego 19/4

37-700 Przemyśl

Multibank nr  konta 44 1140 2017 0000 4602 0678 1126

 

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz!