System szkolenia „Narciarni”

JAK SZKOLIMY, CO MOŻEMY PAŃSTWU ZAOFEROWAĆ

             Narciarstwo i snowboard to jeden z najpiękniejszych sportów całego życia. Warto poświęcić czas na naukę prawidłowej i bezpiecznej jazdy. Dla mnie, narciarstwo to znacznie więcej niż „zjeżdżanie z górki na nartach”. Bezpieczeństwo i umiejętności narciarskie  są ściśle ze sobą powiązane. W naszej szkole uczę takich umiejętności, które pozwolą czerpać radość z nart i snowboardu na wszystkich stokach i w każdych warunkach pogodowych. Szczególnie zależy nam na programie szkolenia  dzieci i młodzieży, aby złe nawyki nie zamknęły im w przyszłości jakiegokolwiek poziomu narciarstwa czy snowboardu, jaki będą chciały osiągnąć. Gwarantem takich umiejętności jest metodyczna realizacja programu szkolenia SITN -PZN oraz PZS                                                                                  

Proponujemy formę szkolenia ściśle dopasowaną do Państwa oczekiwań i możliwości. Pomoże nam w tym :

  • proponowany Państwu program szkolenia, dopasowany do Państwa wieku i możliwości fizycznych
  • intensywność szkolenia dopasowaną  do Państwa możliwości fizycznych i czasowych
  • sprzęt narciarski dobrany do Państwa umiejętności i budowy fizycznej

Program szkolenia oparty jest w całości na wytycznych SITN-PZN  oraz PZS dotyczących podziału szkolenia na etapy, niezbędne do opanowania pełnej gamy umiejętności amatorskiej jazdy na nartach i snowboardzie. Czy konieczna jest realizacja pełnego programu szkolenia? Oczywiście nie, dużo wcześniej, będziecie Państwo swobodnie korzystać z uroków białego szaleństwa. Jednak by swobodnie korzystać z uroków nart na stokach o każdej trudności i różnych gatunkach śniegu, polecamy nie kończyć nauki po pierwszych samodzielnych skrętach. Przez pełną gamę umiejętności rozumiemy posiadanie umiejętności wymaganych w Indeksie Narciarza SITN PZN. 

Intensywność zajęć dostosowujemy do Państwa oczekiwań i kondycji. Najbardziej intensywna forma szkolenia realizowana jest w godzinnych blokach lekcji indywidualnej. Istnieje możliwość łączenia takich lekcji w bloki dwugodzinne, dłuższych nie polecamy. Jeśli jesteście Państwo narciarzami w podobnym wieku i podobnych umiejętnościach, proponujemy lekcje dwu i trzy-osobowe. Lekcje takie wymagają jednak większego zaangażowania fizycznego ucznia w naukę. Polecamy elektroniczną rezerwację lekcji narciarskich, z gwarancją umówienia konkretnego instruktora.

Dla dzieci, zdecydowanie polecamy licencjonowany „Sitnusiowy Program Szkolenia SITN PZN” Program ten realizujemy w formie indywidualnych lekcji, oraz tygodniowego szkolenia podczas ferii zimowych „Zimowisko na Przemyskim Stoku” 

Program szkolenia snowboardowego realizujemy w ramach lekcji indywidualnych, 2 i 3 osobowych oraz ferii zimowych „Zimowisko na Przemyskim Stoku”

Sprzęt narciarski i snowbordowy wykorzystywany do nauki ma szereg specyficznych właściwości. Dlatego od tego sezonu współpracujemy z firmą ELAN, produkującą sprzęt narciarski w systemie U-Flex, najlepszym do nauki i doskonalenia, dedykowanym partnerskim szkołom narciarskim. Nasz partner techniczny, firma ELAN, ma również ofertę wyjątkowych nart w systemie Amphibio 4D dla doświadczonych i bardzo doświadczonych narciarzy, chcących poczuć nowe doznania narciarskie 

Zapraszam do naszej szkoły narciarskiej i snowboardowej, Daniel Puchalski.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!