Strona główna

 Stok w Przemyślu otwarty!!

Zapraszamy na licencjonowane kursy narciarskie    SITN-PZN oraz szkolenia snowboardowe

Kursy narciarskie dla dzieci i młodzieży organizujemy w systemie :

  • tygodniowym – poniedziałek – piątek (15 godzin) 
  • weekendowym – cztery dni weekendowe so/niedz/so/niedz (12 godzin) 

Kursy dla dorosłych weekend (2 godziny) Rezerwacja

  • narty początkujący (Jaga Hryniszyn i Marcin Mazur)
  • narty średniozaawansowany (Jaga Hryniszyn)
  • snowboard początkujący (Marcin Mazur)

Kursy narciarskie dla dorosłych, dzieci i młodzieży organizujemy również w systemie jedno i dwu godzinnym indywidualnym. Rezerwujący decyduje czy lekcja jest dla jednej czy dla większej ilości

Poziomy szkolenia:

Poziom Biały – Kurs adresowany do początkujących narciarzy.  Założeniem poziomu białego jest zapoznanie ucznia z nowym środowiskiem stoku narciarskiego, nauka poruszania się na nartach, bezpiecznych upadków oraz podnoszenia się. Na poziomie białym, nauczymy młodego narciarza prawidłowej pozycji na nartach, jazdy w linii spadku stoku w pozycji płużnej, hamowania w pozycji płużnej oraz wykonamy  pierwsze skręty –łuki płużne. Ewolucje w pozycji płużnej są podstawą poczucia kontroli nad nartami w terenie łatwym i średnio trudnym.

Kurs 10 godzin, 4 x 2,5 godz. 400 zł (sprzęt na cały kurs 100 zł )

Wszystkie opłaty w cenie kursu.

Biała Gwiazdka WEEKENDOWY 20-21 luty / 27-28 luty 9.00 Zapisy

Poziom Zielony Podczas nauki będziemy uczyć się przechodzić do równoległego ułożenia nart w skręcie i sterowania na nartach równoległych-skręt z pługu. Nauczymy się kontrolować prędkość oraz hamować sytuacyjnie. 

Kursy Zielona Gwiazdka na głównym stoku- Dla dzieci ze zgodą rodziców na samodzielne korzystanie z kolei linowej!!

Kurs 12 godzin, 4 x 3 godz. 450 zł (sprzęt na cały kurs 100 zł)

Wszystkie opłaty w cenie kursu.

Weekendowy- 13-14 lutego i 20-21 lutego 10.00-13.00 Zapisy

Poziom Niebieski – Zadaniem poziomu niebieskiego  jest doskonalenie równoległego ułożenia nart w skręcie i sterowania na nartach równoległych. Nauczymy się prawidłowego odciążenia i rotacji nóg w skręcie równoległym ślizgowym oraz zatrzymania w poprzek stoku na nartach równoległych.   Na tym etapie, jeździmy z kijkami!

Kursy Niebieska Gwiazdka na głównym stoku- Dla dzieci ze zgodą rodziców na samodzielne korzystanie z kolei linowej!!

Kurs 12 godzin, 4 x 3 godz. 450 zł (sprzęt na cały kurs 100 zł)

Wszystkie opłaty w cenie kursu.

Tygodniowy – 22-26 lutego godzina 16.00-19.00

Weekendowy- 27-28 lutego i 6-7 marca 9.00-12.00  Zapisy

Poziom Czerwony -Założeniem poziomu czerwonego jest doskonalenie skrętu równoległego ślizgowego poprawnych nawyków ruchowych i pozycji narciarskiej. Stopniowo ograniczamy wielkość śladu ślizgowego  i uczymy się prowadzić narty śladem ciętym w fazie sterowania- Skręt równoległy bazowy.  Poznamy podstawy o układzie dostokowym i dośrodkowym.

Kurs 12 godzin, 4 x 3 godz. 450 zł (sprzęt na cały kurs 100 zł)

Wszystkie opłaty w cenie kursu.

Weekendowy- 27-28 lutego i 6-7 marca 9.00-12.00 Zapisy

Jeśli zbierzemy chętnych narciarzy, po kursie Czerwonej Gwiazdki, jeszcze w tym sezonie narciarskim zorganizujemy również kurs Czarnej Gwiazdki

 

Zasady bezpieczeństwa programu:

Na terenie szkolenia mogą przebywać tylko kursanci z zachowaniem obowiązujących przepisów COVID -19

W związku z koniecznością zachowania wymogów sanitarnych celem maksymalnego zminimalizowania możliwości zachorowania Uczestników, w tym na COVID -19, Organizator zapewni warunki do bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach zgodne z wytycznymi aktualnie obowiązującymi na terenie Polski. 

Nazywam się Daniel Puchalski, jestem Instruktorem Zawodowym PZN -ISIA oraz ratownikiem TOPR, serdecznie zapraszam do Narciarni!! Zarówno zimą jak i latem!!. Oferujemy tu wszystko to, co jest konieczne by poczuć maksymalną frajdę z białego szaleństwa praktycznie kilka minut od centrum miasta. W zimie z nart i snowboardu, w lecie z nart  na trawie –GRASSKI . Kluczowym  wyróżnikiem naszej szkoły i osiągniętego przez nas  profesjonalizmu jest corocznie odnawiana otrzymana  licencja Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarskiego. Nasza szkoła narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego posiada status  centrum testowego firmy ELAN.

Nowość!! W nadchodzącym sezonie zimowym, dla dzieci i młodzieży otwieramy „Zimowy Plac Zabaw” ze zjeżdżalnią SNOWTUBING. To jedyna szansa na doświadczenie i zabawę jazdy na sankach jaką doskonale zna pokolenie pamiętające zamarzający w zimie San 🙂

Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Polsce oferującym również w lecie kompleksowe szkolenie narciarskie. Znajdziecie nas na stoku narciarskim w Przemyślu, w wyjątkowym mieście, gdzie pośród tysiąca zabytków, w bezpośredniej bliskości Rynku, funkcjonuje doskonale naśnieżany stok narciarski z koleją linową.  Naszą przemyską działalność rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu, od pierwszego dnia otwarcia stoku. Wcześniejsze nasze doświadczenie, zdobywaliśmy szkoląc narciarzy na stokach Sudetów i Tatr. 

Szkoła ma siedzibę na terenie „Oślej Łączki” przy górnej stacji wyciągu, na ulicy Pasteura. Jesteśmy jedyną na Podkarpaciu  Szkołą Narciarską z licencją SITN-PZN A+D realizującą autorski program szkolenia  Polskiego Związku Narciarskiego „Sitnuś”  Mamy doskonały sprzęt narciarski i snowboardowy, oraz oryginalne GRASSKI do jazdy po trawie. Sprzęt jest specjalnie dedykowany dla potrzeb  narciarzy początkujących, jak i zaawansowanych znajdziecie go w naszej wypożyczalni. Partnerem technicznym naszej Szkoły Narciarskiej jest firma ELAN.

Elektroniczna  Rezerwacja Lekcji

Na lekcje z naszymi instruktorami możecie się umówić telefonicznie pod numerem 508045666, ale polecamy bardzo wygodny system rezerwacji on-line, gdzie bez trudu znajdziecie swojego ulubionego instruktora 🙂

 W okresie wakacji, analogiczne do zimowego  organizujemy szkolenie narciarskie z wykorzystaniem GRSSKI nart na trawie, „Narciarskie Wakacje 2021” serdecznie zapraszamy!!

 W naszej ofercie, bardzo popularne są   zimowe narciarskie wycieczki szkolne oraz letnie wycieczki szkolne .  Kilkuletnie doświadczenie w tej formie organizacji zajęć sportowo-rekreacyjnych, pozwala nam bardzo sprawnie i efektywnie szkoleniowo, dać frajdę dzieciom z narciarstwa zarówno w lecie jak i w zimie. 

W przerwie pomiędzy nartami zapraszamy do przytulnego „Bistro Narciarnia” Gorące napoje i smaczne posiłki dadzą nam energię do dalszej jazdy.

Zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą letnią i ofertą zimową. Zapraszam!                                                                                                                                 Daniel Puchalski.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz!