Licencjonowana szkoła narciarska i snowboardowa

PZN - PNG

Kilka słów o nas...

Narciarnia jest licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego...

dlatego każdy etap szkolenia narciarskiego w naszej szkole jest oparty o wieloletnie doświadczenie Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego. Mamy piętnastoletnie doświadczenie w szkoleniu na stoku w Przemyślu i dziesiątki lat na innych stokach.

Nazywam się Daniel Puchalski, jestem zawodowym instruktorem narciarskim z uprawnieniami międzynarodowymi ISIA SITN PZN, zarówno narciarstwa zjazdowego jak i biegowego, odpowiadam za program szkolenia i organizację naszej szkoły.

Polecam szkolenia narciarskie i snowboardowe realizowane zarówno w formie lekcji indywidualnych, jak i grupowych. Dla dzieci, zdecydowanie polecam program szkolenia "Sitnuś" SITN PZN, doskonale i systematycznie
rozwija dzieci na coraz wyższe poziomy zaawansowania.

Daniel Puchalski

Właściciel "Naciarni", Instruktor ISIA SITN PZN

Najlepszy sprzęt od ELAN

Dla naszych kursantów, ale i dla wszystkich innych gości naszego stoku, mamy w ofercie świetny sprzęt narciarski i snowboardowy firmy ELAN. Nasza wypożyczalnia czeka na Was bezpośrednio na Oślej Łączce w naszej szkole narciarskiej.

Zapewniamy idealne warunki do nauki

Uczymy na całym stoku narciarskim w Przemyślu, ale naszą podstawową bazą szkoleniową jest mały wyciąg i teren Oślej Łączki. Śnieżymy najlepszym dostępnym sprzętem firmy SUPERSNOW, dlatego warunki narciarskie mamy zawsze lepsze niż wskazują prognozy pogody 🙂

Wycieczki szkolne

Zapraszamy na wycieczki szkolne, zarówno letnie, jak i zimowe. W okresie letnim zapraszamy do jazdy na nartach na trawie i jedynym w Polsce letnim szkoleniu narciarskim w okresie wakacji dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do Bistro "Narciarnia"

W przerwie zajęć zapraszamy do Bistro Narciarnia, najlepsza kawa i smaczne przekąski dla dzieci i dorosłych.

Organizujemy zawody

Od lat mamy uprawnienia PZN do ustawiania tyczek podczas zawodów narciarskich, zapewniamy kompleksową obsługę zawodów narciarskich, elektroniczny pomiar czasu i analizę wyników.

Zapraszamy do Narciarni!!

Licencjonowana szkoła narciarska i snowboardowa

Ludwika Pasteura 2a

37-700 Przemyśl

Znajdź na nas na:

Copywright 2021 © | Hubert Pankiewicz

Współpraca:

Call Now ButtonZadzwoń teraz!