Licencjonowana szkoła narciarska i snowboardowa

PZN - PNG

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku można rozpocząć szkolenie?

W systemie grupowym szkolimy od 4 roku życia. Dla dzieci 4-5 lat polecamy dwie lekcje indywidualne przygotowujące do kursu, dla dzieci starszych, jedną taką lekcję.

Czy każdy z uczestników musi rozpoczynać naukę od Białej Gwiazdki?

Nie. Jeśli uczeń posiada już umiejętności narciarskie, to polecamy lekcję indywidualną z jednym z naszych egzaminatorów „Sitnusia” by zunifikować dotychczasowe umiejętności i wyznaczyć odpowiedni etap szkolenia dla kursanta

Ile lat maksymalnie może mieć dziecko na kursie?

Teoretycznie 12 lat. Wynika to z systemu w którym 12-latek może kontynuować szkolenie na pierwszym etapie szkolenia instruktorskiego Demonstratora Szkolnego SITN PZN. W praktyce, polecamy szkolenie grupowe dla młodzieży do końca szkoły podstawowej.

Ile lat może mieć dziecko na pierwszym etapie Białej Gwiazdki?

W praktyce polecamy Białą Gwiazdkę do 10 roku życia. Starszym dzieciom proponujemy trzy-cztery godziny lekcji indywidualnych i przejście bezpośrednio do bardziej zaawansowanych etapów szkolenia.

Co jeśli uczeń nie zda egzaminu?

W takim przypadku narciarz dostaje „Małą Gwiazdkę” za ukończony kurs i może przystąpić do samego egzaminu podczas kolejnego kursu, lub w przypadku najmłodszych dzieci, polecamy powtórzenie kursu w kolejnym sezonie narciarskim.

Co zawiera cena kursu?

W przypadku kursów tygodniowych -25 godzin zajęć, kursów weekendowych- 12 godzin zajęć. Minimum licencyjne to 10 godzin szkolenia podczas kursu. Ponadto w cenie kursu jest karnet narciarski, plastron bezpieczeństwa na czas kursu, gorąca herbata i posiłek regeneracyjny dla kursu 25 godzinnego i gorąca herbata i słodki batonik węglowodanowy dla kursów 12 godzinnych. Certyfikat ukończenia kursu, Gwiazdka SITN -PZN, dla kursantów Białej Gwiazdki -Indeks Narciarski. Kursanci wypożyczający sprzęt w Narciarni dostają pełny komplet (narty, buty, kije, kask) w cenie 100 zł za całe szkolenie.

Czy można kupić Gwiazdkę Sitnusia?

Wymogi licencji nie zezwalają na sprzedaż „Gwiazdek Sitnusia” Gwiazdkę można dostać jedynie po zdanym egzaminie. Jeśli uczeń rozpoczyna naukę od wyższego poziomu niż Biały, wcześniejsze Gwiazdki może dostać po zdanym eksternistycznie egzaminie.

Co jeśli uczeń przerwie kurs ze względów zdrowotnych?

Jeśli przerwa w kursie trwa dłużej niż jeden dzień, umożliwiamy kursantom dokończenie szkolenia z inną grupą, w innym terminie, ale tym samym sezonie narciarskim.

Na wszystkie inne pytania odpowiemy pocztą, biuro@narciarniaprzemysl.pl

Zapraszamy!!

Licencjonowana szkoła narciarska i snowboardowa

Ludwika Pasteura 2a

37-700 Przemyśl

Znajdź na nas na:

Copywright 2021 © | Hubert Pankiewicz

Współpraca:

Call Now ButtonZadzwoń teraz!