Kilka słów o naszej szkole

Nasza kadra instruktorska

Daniel Puchalski

Właściciel "Narciarni"

Szkolenie narciarskie prowadzimy w Przemyślu od pierwszego dnia funkcjonowania stoku narciarskiego. Od kilkunastu lat organizujemy szkolenie dla dzieci i młodzieży w trakcie ferii zimowych oraz kursy instruktorskie nadające uprawnienia państwowe. Bazujemy na 40 letnim doświadczeniu szkoleniowym kierownika naszej szkoły, Mieczysława Puchalskiego, zdobywanym na stokach narciarskich Sudetów.

Dzisiejsza szkoła narciarska oparta jest w większości na instruktorach z wykształceniem pedagogicznym, doświadczeniem szkoleniowym w innych dyscyplinach sportu, oraz innych formach narciarstwa. Wszystkie te doświadczenia pozwalają nam na skuteczne i efektywne szkolenie oparte na licencji Polskiego Związku Narciarskiego. Realizowany przez naszą szkołę Program Szkolenia Narciarskiego Dzieci i Młodzieży "Sitnuś" SITN PZN jest spójny ze wszystkim licencjonowanymi szkołami narciarskimi w Polsce, łącznie z możliwością kontynuowania szkolenia w innych, licencjonowanych szkołach narciarskich SITN PZN. Instruktorzy pracujący w naszej szkole posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową. Doświadczenie jakie mamy w szkoleniu, pozwoliło nam, jak do tej pory, nigdy z tej polisy nie korzystać:-) Wszyscy instruktorzy naszej szkoły przechodzą wewnętrzne unifikacje szkoleniowe oparte o wytyczne SITN PZN. Instruktorzy SITN PZN, mają aktualne, obowiązkowe, unifikacje Polskiego Związku Narciarskiego. 

Daniel Puchalski

Właściciel "Narciarni" Zawodowy  Instruktor narciarstwa zjazdowego  oraz narciarstwa biegowego SITN-ISIA

Dodatkowo instruktor wspinaczki skalnej, Ratownik TOPR. Poza skokami narciarskimi 🙂 uprawia wszystkie formy narciarstwa, najchętniej narciarstwo wysokogórskie. Ma na koncie zjazdy z wielu tatrzańskich szczytów (Rysy, Wysoka, Krywań, Jaworowy, Hińczowa przeł.) Trener koszykówki (Młodzieżowa Reprezentacja Polski 2016, Mistrz Polski Juniorów 2018)

Mieczysław Puchalski

Kierownik "Narciarni" Instruktor narciarstwa zjazdowego oraz narciarstwa biegowego SITN PZN

Instruktor z 40-letnim doświadczeniem

Jaga Hryniszyn

JAGA HRYNISZYN-Instruktor narciarstwa zjazdowego SITN PZN

Dodatkowo Ratownik GOPR

Małgosia Sorocka

instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor snowboardu

Marcin Mazur

instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor snowboardu

TOMEK "SZYMON" SZYMAŃSKI

instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor snowboardu

Janusz Sorocki

instruktor narciarstwa zjazdowego

Bartek

instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor snowboardu

ROBERT SZKÓŁKA

instruktor narciarstwa zjazdowego

Trener lekkiej atletyki, wychowawca medalistów MP, nauczyciel wychowania fizycznego z kilkunastoletnim  letnim stażem pracy.  Pracuje w przemyskim "Elektroniku".

Call Now ButtonZadzwoń teraz!